''Doel was om bij de beste voetbalsters van Nederland te horen''
Na een zware knieblessure is Sisca Folkerstma weer 'back in business'. De speelster van FC Twente mag zich ook weer melden bij Oranje en speelt met de Leeuwinnen de komende EK-kwalificatieduels, tegen Kosovo en Estland.
"We zijn aan onze stand verplicht te winnen, maar we moeten wel scherp zijn en ons best doen", vertelt Folkertsma in gesprek met het Friesch Dagblad. De middenveldster is blij dat ze weer wordt opgeroepen door bondscoach Sarina Wiegman. "Ik heb er een flinke tijd uit gelegen door mijn knieblessure."
"Al met al heeft het denk ik twee jaar geduurd, na mijn laatste keer Oranje, dat ik er nu weer bij zat. Persoonlijk voor mij heel erg lekker dat je na zo'n lange periode van revalideren en hard werken terugkeert. Het voelde als een beloning voor alles wat ik gedaan had", aldus Folkertsma, die tijdens haar blessure het doel had om zich weer bij de Leeuwinnen te voegen.
"Al die tijd dat ik niet kon voetballen was mijn uiteindelijke doel om weer voor Oranje geselecteerd te worden. Om bij de beste voetbalsters van Nederland te horen. En dat is gelukt", besluit ze.
Plaats reactie
0 reacties