'Ontgoocheling' overheerst bij België: ''Zware uitslag''

De OranjeLeeuwinnen hebben donderdagavond een gevoelige tik uitgedeeld aan België. De Red Flames werden met maar liefst 6-1 verslagen, maar toch wil de Belgische ploeg ook vooruit kijken.
"1-6 is natuurlijk een zware uitslag. De ontgoocheling overheerst, maar ik denk dat we hier vooral uit moeten leren", reageert Janice Cayman in gesprek met Het Laatste Nieuws. "De match heeft aangetoond dat er nog wel degelijk verschillen zijn met topploegen als Nederland."
"En dat er voor ons nog een weg af te leggen valt vooraleer we echt met zo’n landen kunnen concurreren", vervolgt Cayman, die verschillende punten ziet die België mee kan nemen. "Dat we op zo’n niveau toch vooral agressiever in de wedstrijd moeten staan. Op een sportieve manier, bedoel ik dan."
Daarnaast vindt de speelster van Olympique Lyon dat de Flames ook tactische problemen sneller op moeten lossen. "We deden een uur goed mee, maar daarna kenden we een zwak moment en lieten we het lopen. Dat het op het uur even fout liep met drie goals kort na elkaar is volgens mij een combinatie van factoren", aldus Cayman.
Het lag volgens haar aan het mentale en het 'juist in positie blijven staan'. Al met al is ze wel blij dat België tegen een land als Nederland kan spelen: "Het is belangrijk om wedstrijden op topniveau met zo’n intensiteit te spelen, alleen zo worden we beter."
Plaats reactie
0 reacties